Tvorba webstránok

Niet pochýb že v dnešnom svete je web stránka najrýchlejšou a najpohodlnejšou cestou ako sa k vám potenciálny zákazník dostane. Toto si uvedomuje čím ďalej tým viac firiem a tak potenciálny zákazník často navštívi hneď niekoľko firemných web stránok predtým ako sa vôbec rozhodne firmu kontaktovať. Ako teda zabezpečiť, aby sa rozhodol pre vás? Prekvapte ho kvalitným, rýchlym a prehľadným webom!

Ponúkame

Ponúkame kompletné služby v oblasti tvorby web stránok a online reklamy. Tvoríme web stránky v širokej škále od malých informačných stránok až po rozsiahle portály a elektronické obchody. Naše technické riešenia uplatňujú medzinárodné štandardy (W3C), sú optimalizované pre vyhľadávače a sledujú najnovšie trendy v oblasti web technológií.

Ako začať?

Stačí nás kontaktovať. Preberieme s vami vaše požiadavky a navrhneme optimálne riešenie. Potom vám navrhneme vizuál, ktorý môžete pripomienkovať a takto spolu s naším grafikom "tvarovať" vašu novú identitu. Ak budete s návrhom spokojní, web dostane do rúk programátor - ten z návrhu vytvorí funkčný web.
Počas celého procesu tvorby budeme s vami aktívne komunikovať, takže vo finále dostanete presne to čo ste chceli - nič menej ani nič zbytočné navyše.

Vzdelávanie

Global Education Centre s.r.o.
Jenisejská 6, 040 12, Košice
0948 414 199
global@global-education.sk
www.global-education.sk

Rýchly kontakt

0903 350 186
global@global-media.sk

Partneri

Andromedia Exmedia Harlequin Plus Digital