Global Media a Innovation+

Na trhu dnes existuje doslova záplava reklamných a grafických štúdií, ktoré ponúkajú najrôznejšie printové služby. Môžu mať pochybnú alebo serióznu úroveň, môžu byť väčšie či menšie, alebo reklamné a neklamné :). My si konkurenciu vážime. Ale vznikli sme preto, aby sme priniesli na trh čosi omnoho širšie, než len tradičné služby - a to inováciu.

Inovácia vnáša do našich kancelárií čerstvý vietor, nápady, kreatívu, hravosť, často humor a nadhľad. A odvahu. A o to nám ide. Nechceme si svoju prácu iba odbiť a poobede zavrieť dvere. Preto v ponuke našich služieb nájdete popri tradičných službách a produktoch aj kopec zaujímavých inovácií v ucelených riešeniach, ktorým sa na Slovensku venuje naozaj málokto (často nikto). Ak si napríklad necháte graficky navrhnúť a vytvoriť produktovú brožúru pre tlač, navrhneme, vytvoríme, vytlačíme. Bude to pekné, za dobrú cenu a budete spokojní. Ale okrem printovej brožúry od nás získate aj jej digitálnu verziu s identickou grafikou, elegantným listovaním vo formáte flash (SWF) a ak budete chcieť, vložíme vám do nej aj multimédiá a interaktivitu. Alebo - ak si necháte u nás vyrobiť webovú stránku, vznikne presne podľa vašich predstáv a funkcionality - od jednoduchých prezentačných stránok, až po eshopy, architektúry a redakčné systémy. Ale u nás zároveň získate aj mobilnú verziu webu, upravenú pre prezeranie na smartfónoch a tabletoch. Ak potrebujete rovno všetko, dostanete všetko. A vo výhodných balíčkoch.

No a aby sme nezabudli - inovácie úzko súvisia s nepretržitým vzdelávaním a sebavzdelávaním. To je skutočná budúcnosť. Naša sesterská firma Global Education Centre vám poskytuje širokú škálu kurzov, školení a seminárov. A rovnako ako my, aj naši kolegovia lektori razia cestu inovácií - popri klasických prezenčných kurzoch priebežne vyvíjajú knižnicu ich e-learningových alternatív, aby ste mohli zostať v pohodlí svojich domovov či kancelárií a vzdelávať sa na počítačoch - moderne a efektívne, interaktívne a multimediálne. A ak by ste to chceli naozaj doslova až kdekoľvek a na cesty, ako prví na Slovensku sa venujeme vývoju mobilných vzdelávacích aplikácií pre smartfóny a tablety (mLearning).

Vzdelávanie

Global Education Centre s.r.o.
Jenisejská 6, 040 12, Košice
0948 414 199
global@global-education.sk
www.global-education.sk

Rýchly kontakt

0903 350 186
global@global-media.sk

Partneri

Andromedia Exmedia Harlequin Plus Digital